poduszka na odleżyny
Zdrowie

Poduszka na odleżyny- akcesoria dla schorowanego ciała

Wiele chorób przewlekłych wiąże się z koniecznością nieruchomego leżenia przez długi czas. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu pojawiają się odleżyny, które niejednokrotnie uniemożliwiają komfortową egzystencję, będąc trudne do wyleczenia. Poduszka na odleżyny to produkt, który przyniesie ulgę dla schorowanego ciała, jak również pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji związanych z bezruchem. Przyjrzyjmy się jej z bliska.

Poduszka na odleżyny i jej krótka charakterystyka 

Poduszka na odleżyny to specjalistyczny produkt, który ma na cele zapobiegać powstawaniu odleżyn. Sekretem skuteczności działania poduszek jest odciążanie miejsc na ciele, które są szczególnie narażone na odleżyny. Dzięki im zastosowaniu leżący pacjent może cieszy się równomiernym rozłożeniem ciężaru, nacisku ciała.

Cechą charakterystyczną poduszek na odleżyny z Megamedic, jest ich wysoka jakość, jak również precyzja wykonania. Takie rozwiązanie sprawia, że zachowują swój pierwotny kształt przez długi czas. Dodatkowo są także odporne na różnego rodzaju odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. 

Dla kogo dedykowana jest poduszka odleżynowa?

poduszka na odleżyny

Poduszka na odleżyny dostępna jest w wielu, różnorodnych wariantach. Wyróżnić można m.in.:

  • pneumatyczne,
  • żelowe,
  • na hemoroidy,
  • na wózek inwalidzki.

Jak widać, wybór jest naprawdę imponujący. Dzięki temu są to akcesoria medyczne, które dedykowane są do szerokiej grupy odbiorców. Oprócz tego, że stanowią doskonałe źródło ukojenia dla osób przewlekle chorych, leżących, to dodatkowo pozwalają na komfortową egzystencję dla osób, które ogromną ilość czasu spędzają za kierownicą czy przed komputerem. W związku z tym poduszki na odleżyny to produkty, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników.