poduszka ortopedyczna
Zdrowie

Poszewki na poduszki ortopedyczne do spania

Korzyści płynące ze stosowania poduszek ortopedycznych są ewidentne – dbają o Wasze zdrowie, gdyż zapewniają prawidłowe ułożenie szyjnego odcinka kręgosłupa podczas całego snu. Większość poduszek ortopedycznych ma zdejmowane poszewki wykonane z różnych materiałów.

Poduszka ortopedyczna z tkaniny bambusowej

Włókno celulozowe pozyskiwane z bambusa. Jest naturalnym środkiem antyseptycznym, skutecznie pochłania wilgoć i szybko wysycha. Poszewka na poduszkę wykonana z włókna bambusowego jest miękka i przyjemnie odświeża. Dzięki tym właściwościom materiału, spanie na poduszce z taką poszewką będzie wygodne i relaksujące.

Welur poszewka na poduszkę

poduszka ortopedyczna

Welur to tkanina o grubym runie wykonana z bawełny. Jest to tkanina naturalna, miękka i przyjemna w dotyku. Jednocześnie welur jest bardzo trwały, nie traci kształtu i nie rozciąga się, dzięki czemu tkaniny welurowe długo zachowują swoje pierwotne właściwości i ładny wygląd.

Poszewka na poduszkę wykonana z tkaniny mlecznej

Poszewka na poduszkę wykonana z tkaniny z dodatkiem mleka ma doskonałe właściwości antybakteryjne, termoregulacyjne, nie powoduje reakcji alergicznych i jest odpowiednia nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Specjalne właściwości poszewki wyrównują poziom nawilżenia skóry, spowalniając powstawanie zmarszczek i utrzymując skórę gładką i miękką.

Poszewka na poduszkę z impregnacją aloesową

Poszewka na poduszkę z impregnacją aloesową jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Aloes ma działanie odprężające, co sprzyja spokojnemu i regenerującemu snu. Roślina ta jest również powszechnie znana ze swojej zdolności do odnawiania komórek i utrzymywania naturalnej równowagi skóry. Korzystne właściwości pozostają zachowane nawet po kilkukrotnym praniu tkaniny.

Wydatki na zdrowie zawsze się opłacają, ponieważ najlepszym lekarstwem na dolegliwości jest zapobieganie im w porę. Poduszki ortopedyczne do spania przyczynią się do zapobiegania chorobom kręgosłupa, zwłaszcza szyjnego i piersiowego, a także pozwolą zapomnieć o problemach z zasypianiem.