jakie tabletki na pamięć
Suplementy

Jakie tabletki na pamięć są najlepsze?

W Polsce, jak i zresztą na całym świecie jest bardzo duża moda na tabletki na pamięć, dlatego też warto bliżej im się przyjrzeć. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które preparaty są najskuteczniejsze i po które produkty warto sięgnąć w pierwszej kolejności.

Tradycyjna kofeina

jakie tabletki na pamięćW dzisiejszych czasach większość tabletek na pamięć dostępnych na rynku oparta jest oczywiście na magicznej kofeinie, która skutecznie zmniejsza poziom zmęczenia psychicznego. Kofeina doskonale odświeża pamięć i co najważniejsze poprawia koncentrację. Dzięki kofeinie będzie można przypomnieć sobie nawet mało ważne informacje, które ukryte są głęboko w pamięci.

Tajemnicza guarana

Bardzo wiele tabletek na pamięć opiera się także na guaranie, która w dużym skrócie oparta jest na powyżej opisanej kofeinie. Guarana doskonale stymuluje organizm do działania nawet w stanie większego wysiłku umysłowego. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że guarana w swoim składzie zawiera aż 4 razy więcej kofeiny niż tradycyjna kawa.

Tran

Popularny tran nie tylko wzmacnia układ odpornościowy, ale również wspomaga pracę mózgu. Osoby, które bardzo intensywnie się uczą, jak najszybciej powinny skorzystać z dobrodziejstwa oleju lnianego. Tabletki na pamięć, które zawierają tran są dobrym wyborem także dla osób w podeszłym wieku, które mają problemy z pamięcią i koncentracją. Olej z lnu dostępny jest nie tylko w postaci tabletek, ale również jako znakomity dodatek do sałatek.