Laurosept Q73
Zdrowie

Jak stosować olej laurowy?

Olej laurowy może być stosowany jako naturalny suplement diety. Preparat ten posiada wiele pozytywnych właściwości dla całego organizmu. Jak można go stosować?

Dobroczynny olej laurowy używany jest przede wszystkim zewnętrznie, ale można także stosować go wewnętrznie, jak naturalny suplement diety.

Stosowanie oleju laurowego zewnętrznie


W sprzedaży przede wszystkim można spotkać się z olejem laurowym kosmetycznym, który przeznaczony jest do stosowania na skórę.

• Zwykły olej laurowy należy stosować zewnętrznie na skórę, na przykład na otarcia, rany, łuszczycę, trądzik, a także na bolące stawy i mięśnie.
• Można rozcieńczyć go także z innym olejem, jeśli jest on nakładany na delikatne partie ciała – wówczas jego działanie jest delikatniejsze.

Stosowanie oleju laurowego wewnętrznie

Olej laurowy może być także używany wewnętrznie. Warto jednak zaznaczyć, że jest to możliwe tylko w przypadku tych olejów, które przeznaczone są do spożycia – nie każdy z nich posiada odpowiednie badanie potwierdzające jego bezpieczeństwo stosowania wewnętrznie!

W sprzedaży dostępny jest także preparat Laurosept Q73 zawierający olej laurowy i inne składniki aktywne, który przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego.

Suplement diety Laurosept Q73 posiada postać kropli – należy podawać go w formie rozcieńczonej. Zaleca się podawanie go wraz z nabiałem lub zupami, ponieważ jego silny smak i aromat nie odpowiadają każdemu. Preparat ten działa kompleksowo na cały organizm, dlatego też jego zastosowanie jest szersze niż zwykłego oleju laurowego.