Suplementy

Działanie tribusteronu

Jest to preparat zawierający ekstrakt buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris). Jest to gatunek roślin z rodziny parolistowatych, który jest znany ze swoich właściwości już od wieków. Ten suplement diety znacząco podnosi witalność mężczyzn, wspiera gospodarkę hormonalną i zapewnia odpowiedni poziom libido oraz dobre samopoczucie. 

Działanie preparatu

Tribusteron działanie najmocniejsze wykazuje przede wszystkim w sferze sprawności seksualnej. Zawiera on wiele saponin, a przede wszystkim trybulozynę, trybulozyd oraz teresterozyd, które wykazują właściwości energizujące. Ponadto środek ten wykazuje działanie:

  • zwiększające odporność na stres
  • pomagające odzyskiwanie sił witalne
  • przyspieszające regenerację
  • zwiększające gęstość receptorów androgennych

Nie jest to preparat hormonalny, ale zawarte w nim substancje mogą przyczyniać się do podniesienia poziomu testosteronu. Na tej stronie można przeczytać więcej na ten temat.

Kto powinien przyjmować ten preparat?

Ze względu na swoje właściwości wspomagająco stosuje się tribusteron działając przy zaburzeniach erekcji oraz spadku libido. Jego stosowanie poprawia także znacząco jakość nasienia, co przyczynia się do leczenia niepłodności. Uznawany jest za naturalny afrodyzjak, dzięki czemu może wpłynąć na poprawę jakości życia seksualnego.