zioła

Czym jest Amnesia Haze?

Amnesia Haze jest jedną z najpopularniejszych na świecie odmian marihuany. To hybryda, jaka dominuje w geny sativa. Powstała dzięki skrzyżowaniu kilku szczepów – Afghani, Thai i Hawaiian. Czym cechuje się to pojęcie? Co daje Amnesia Haze? 

Amnesia Haze

amnesia haze

To produkt dostępny na rynku komercyjnym, jaki pochodzi z firmy z Amserdamu. Jest ona odpowiedzialna za szczepy typu Lavender. Co ciekawe, wyrób zdobył nagrody jako najlepsza sativa. Zawartość THC w tym wypadku wynosi od 20 do 25 procent. Warto zauważyć, że Amnesia Haze wyróżnia się gęstymi kwiatami, jakie wykazują syntezę struktur sativa i indica. Topy przyjmują nieco stożkowy kształt, a kwiaty posiadają cytrusowy zapach. Ponadto, z powodzeniem wyczujemy też pikantny i korzenny aromat, jaki jest kokarzony z odmianami haze. Co ciekawe, pomimo bogactwa smaków, uzyskany dym jest gładki. Nie zapominajmy o tym, że zapach dymu może utrzymywać się przez długi czas w otoczeniu. 

Odmiana marihuany

Za pomocą Amnesia Haze bardzo szybko pojawia się haj, jaki wywołuje burzę myśli i ostrą świadomość otoczenia. Dzięki temu z pewnością odczuwa się euforię i radość. Użytkownicy bardzo szybko zauważają poprawę nastroju i zastrzyk energii do wykonywania zadań. Nie bez znaczenia jest fakt, że haj jest najbardziej odczuwalny na głowie, mimo to produkt posiada sporą ilość genów indica, jakie mają za zadanie zapewnić przyjemną kontemplację i relaks. 

Amnesia Haze jest znaną odmianą marihuany, jaka jest wykorzystywana na całym świecie. Powstała za pomocą skrzyżowaniu kilku szczepów, co pozwala uzyskać konkretne działanie. Zawartość THC bazuje tutaj na 20-25%.